Praha, 27. listopadu 2014 – Vestavné kuchyňské spotřebiče bodují na plné čáře, ale ani volně stojící sporáky nepatří do starého železa. Nové sporáky značky Indesit to svým stylovým designem, praktickými prvky a moderními funkcemi i v nejnižší cenové kategorii dokládají. Bílé i moderní nerezové provedení se zrcadlovým sklem, celoskleněná dvířka pro snadnější čištění, multifunkční trouba s 10 programy včetně horkého vzduchu, gratinování a grilu, úsporné plynové hořáky (v případě plynové varné desky), digitální displej, skleněný poklop, spodní zásuvka na plechy nebo rozšířená sada příslušenství – vše, co by měl současný sporák mít.

  • Nově designovaná celoskleněná dvířka s dvojitou výplní se snadno čistí. Hladkou vnitřní část bez nerovností otřete hadříkem, navíc jsou dvířka jednoduše rozložitelná jen ve třech krocích a můžete je tedy snadno vyčistit i mezi jednotlivými skly. Díky zúžení bočních rámečků je lépe vidět dovnitř a připravované jídlo můžete zkontrolovat i bez otevření dvířek.

  • Multifunkční horkovzdušná trouba s 10 programy pro kvalitní přípravu všech pokrmů – Horký vzduch, Spodní ohřev, Spodní ohřev s ventilátorem, rychlý Fast Cooking, Gratinování, Gril, Moučníky, Pizza, Tradiční, Rozmrazování.

  • Vntiřní stěny trouby jsou pokryté kvalitním méně porézním smaltem. Díky tomu je povrch hladší a čištění je snadné například i pomocí páry.

  • Efektivní trojitý hořák na plynové varné desce zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla díky vertikálnímu šíření plamene. Tím zkrátíte dobu vaření a úšetříte až 20 % energie. Nové ovládací knoflíky umožňují citlivé nastavení úrovní plamene, samozřejmostí je elektrické zapalování v knoflíku a bezpečnostní pojistka plynu.

  • Nové sporáky jsou vybaveny praktickým plněvýsuvným šuplíkem na uložení plechů, skleněným poklopem varné desky, polohovatelnými nožičkami pro nastavení výšky, až 2 plechy a 2 pečícími rošty.

  • Úspora v energetické třídě A nebo A-10%.

  • Provedení v barvě nerez nebo bílá ve variantě s plným digitálním displejem, elektronickou minutkou nebo v základní verzi pouze s ovládacími knoflíky.PRODUKTOVÝ TIP:

Kombinovaný sporák s plynovou varnou deskou Indesit I6TMH6AF (X)/I

Sporák disponuje mimo dříve zmíněného plynovou varnou deskou se 4 hořáky (jedním s úspornou trojitou korunkou) a digitálním displejem, je v energetické třídě A, s rozměry 85 x 60 x 60 cm (v x š x h). Doporučená maloobchodní cena je 14 990 Kč.