Praha, 28. května 2015 – Nudí vás klasické pojetí kuchyně a toužíte po něčem speciálním? Značka Hotpoint nabízí řešení pro změnu konceptu chlazení ve vaší kuchyni. Vestavná zásuvková chladnička BDR 190 AAI/HA totiž využívá ke skladování potravin dvě široké zásuvky umístěné pod pracovní deskou kuchyně. Díky tomu plně využijete úložný prostor a zároveň máte potraviny ihned po ruce.

Vestavná chladnička šíře 90 cm disponuje dvěma praktickými objemnými zásuvkami umístěnými pod pracovní deskou. Plně výsuvné a vyjímatelné zásuvky usnadňují přístup k uloženým potravinám a to i k těm v zadní části chladničky. Vnitřní rozložení chladničky je flexibilní a díky speciálním přihrádkám a boxům je možné prostor zorganizovat podle individuálních představ. Spodní zásuvka, jejíž teplota se pohybuje v rozmezí od 2 do 4°C, je ideální pro sýry, maso a ryby, zatímco horní zásuvka s 5 až 7°C je vhodná pro uložení zeleniny, ovoce, jogurtů, vajec, másla nebo vína.

K příslušenství patří zásobník na vejce, dóza na máslo, dvě nerez nádoby s průhledným plastovým víkem, box na maso, dvě zásuvky na zeleninu a ovoce, držák lahví a variabilně rozložitelný držák na tři lahve vína umístěný ve stropě horní zásuvky. Zásuvková chladnička tak nabízí praktické skladování potravin v čistém objemu 150 litrů a s minimální spotřebou v energetické třídě A+.

Rozměry jsou 83,5 x 90 x 54,7 cm (V x Š x H). Chladnička je dodávána jako plně vestavná, tedy s nutností montáže kuchyňských čelních dvířek, případně s možností dokoupení originálních nerezových dvířek. Doporučená maloobchodní cena je 32 490 Kč, průměrná prodejní cena je 24 990 Kč.