Nové odstíny kombinují moderní vzhled se současným trendem přírodních barev, které jsou zejména v kuchyních čím dál oblíbenější

22. března 2016 - Společnost Technistone rozšířila pro letošní rok svou oblíbenou kolekci Starlight o odstíny v barvách kávy. Barevná provedení Corto, Latte, Mocca a Frappe najdou uplatnění zejména jako dlažba v kuchyních nebo koupelnách. Nová kolekce kombinuje modernost, nadčasový design a inspiraci v přírodních barvách.

Káva je synonymem pohody, relaxace a uvolnění, a i proto je využití kávových odstínů v interiérech stále oblíbenější," říká Dana Horáková, marketingová manažerka společnosti Technistone. „Kolekce Starlight je typická svou zrcadlovou strukturou, která rozzáří interiér a podtrhne styl každé domácnosti. Nové kávové odstíny jsou ideální kombinací designově atraktivního materiálu, který zvládá vysoké nároky moderní doby.“

Tmavohnědá barva Starlight Corto představuje tmavou silnou kávu. Základ v barvě mléčné čokolády se skleněnými fragmenty se perfektně hodí do bílých nebo béžových interiérů. Smetanově béžový odstín Starlight Latte nebo Starlight Mocca v barvě arašídů jsou ideální pro kombinaci s dřevěnými interiéry. Starlight Frappe s kousky ledu doplňuje nové materiály o odstín šedé.

Nové odstíny kolekce Starlight jsou dostupné od března 2016 a budou postupně zařazovány do nabídky jednotlivých partnerů. Více informací o partnerské síti Technistone na http://www.technistone.com/cz/kde-koupit.

 

O společnosti Technistone

Společnost Technistone (www.technistone.cz) je českým producentem tvrzeného kamene s více než dvacetiletou tradicí. Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou i prodejem a rozsáhlé distribuční síti dnes Technistone exportuje do více než 75 zemí světa na 5 světových kontinentech. Pro své jedinečné vlastnosti a nadčasový design je vyhledáván architekty, designéry i koncovými zákazníky. Široká škála barevných odstínů, povrchových úprav, tlouštěk a rozměrů nabízí využití pro interiérové projekty na míru a dokáže tak uspokojit nejen estetické, ale i kvalitativní požadavky náročných klientů. Nepřetržitý výzkum a vývoj reflektující nové poznatky a požadavky trhu dal vzniknout kompaktnímu, neporéznímu, zdravotně nezávadnému materiálu s minimální absorpcí a vysokou povrchovou odolností. Jeho oblíbenost, funkčnost a spolehlivost dokládá množství realizovaných soukromých i komerčních projektů.