Zásady pro přidávání obsahu

Protože na Naše Doboty můžete přidat velké množství různého obsahu, rozhodli jsme se sepsat rozšíření Podmínek používání, ve kterém najdete doporučení jak přidávat své recepty, komentáře a další obsah tak, aby vyhovoval kritériím například během soutěží a jiných akcí, které budou na Našich Dobrotách pořádány.

Obecná pravida a doporučení

Při vkládání obsahu na Naše Dobroty je nutné, aby obsah nebyl vulgární, rasistický nebo jinak urážlivý. Víme, že při živé diskuzi se občas najdou lidé, se kterými nesouhlasíte, ale pamatujte, že i oni mají právo vyjádřit svůj názor stejně tak, jako Vy.

Nevkládejte pouze odkazy nebo nesmyslné texty, takové příspěky jsou považovány za spam a mohou být kdykoli smazány.

Recepty

Při vkládání receptu je důležité, aby byl opravdu Váš, pokud jste ho převzal(a), je nezbytně nutné uvést zdroj. U receptu doporučujeme zkontrolovat:

K obrázkům je nutno dodat, že musíte být jejich autorem a nesmí obsahovat vodoznak jiných stránek. Kvalita obrázků musí být rozumná, není nutné mít fotografie jako z časopisu, ale bylo by dobré, aby bylo z obrázku poznat co na něm je 😁.

Články

Při vkládání článku je důležité dbát na podobné věci, jako u receptu:

K textu článku je nutno dodat, že informace by měly být ověřené, pokud se píše například o dietě a podobně, je dobré informace ověřit a nepostavit svůj text na doměnkách.

Komentáře

Komentáře slouží k vyjádření Vašeho názoru, ať je jakýkoli. Ale i zde je dobré zkontrolovat:

U komentářů je důležité si uvědomit, že v případě porušení podmínek používání nebo těchto doporučení, může být kdykoli smazán.

Veřejný uživatelský profil

Vše co o sobě dobrovolně zveřejníte, uvidí návštěvníci stránek! Proto je dobré rozmyslet si co všechno hodláte sdílet s ostatními.

Na Vašem profilu je dobře zkontrolovat:

Kuchařky

U kuchařek je důležité je naplnit. Pokud si vyrobíte kuchařku a necháte ji dlouho prázdnou, může být odstraněna!

Soukromé zprávy

Soukromé zprávy vidíte pouze Vy a uživatel, kterému píšete. I tak je dobré řídit se dobrými mravy a rozmyslet si co píšete, protože nevítem jestli hodlá příjemce zprávy informace sdílet dál. Zkotrolujte zda:

Nezapoměňte, že kdyby Vás někdo obtěžoval svými zprávami, můžete nás kontaktovat.

Nevhodný obsah

Pokud narazíte na nevhodný obsah nebo obsah, kterým bychom se měli zabývat, kontaktujte nás.

Naše Dobroty na každý den ©. Verze: 08-08-2019, platné od 10.08.2019