Obsahové podmínky

Protože obsah Našich Dobrot je z velké části tvořen naší kuchařskou komunitou, byly vytvořeny doporučení pro přidávání obshahu, které jsou rozšířením Podmínek použití aplikaceExterní odkaz. Prosíme, abyste tyto doporučení dodržovali.

Obecná pravidla a doporučení

Při vkládání obsahu na Naše Dobroty je nutné, aby obsah nebyl vulgární, rasistický nebo jinak urážlivý. Víme, že při živé diskuzi se občas najdou lidé, se kterými nesouhlasíte, ale pamatujte, že i oni mají právo vyjádřit svůj názor stejně tak, jako Vy.

Nevkládejte pouze odkazy nebo nesmyslné texty, takové příspěky jsou považovány za spam a mohou být kdykoli smazány. V případě opakovaného vkládání obsahu, který je očividně bez informační hodnoty nebo vede na SCAM stránky, může Vám být zablokován přístup k aplikaci.

Recepty

Při vkládání receptu je důležité, aby byl opravdu Váš, pokud jste ho převzal(a), je nezbytně nutné uvést zdroj. U receptu doporučujeme postupovat dle nápovědy, kterou je možné zobrazit na stránce pro přiidání receptu.

U obrázků je povinné, že musíte být jejich autorem a nesmí obsahovat vodoznak jiných stránek. Kvalita obrázků musí být rozumná, není nutné mít fotografie jako z časopisu, ale bylo by dobré, aby bylo z obrázku poznat co na něm je.

Komentáře

Komentáře slouží k vyjádření Vašeho názoru, položení dotazu k receptu a apodobně. Před přidáním komentáře je dobré zkontrolovat:

U komentářů je důležité si uvědomit, že v případě porušení podmínek používání nebo těchto doporučení, může být kdykoli smazán.

Veřejný uživatelský profil

Vše co o sobě dobrovolně zveřejníte, uvidí návštěvníci stránek! Proto je dobré rozmyslet si co všechno hodláte sdílet s ostatními. Samozřejmě i pro Váš profil platí pravidla pro obsah, proto zkontrolujte:

Nevhodný obsah

Pokud narazíte na nevhodný obsah nebo obsah, kterým bychom se měli zabývat, kontaktujte nás.

Naše Dobroty © 2021; v20211011