Kuřecí kůže s náplní

Ostatní

Autor: (další recepty autora)

Kuřecí kůže s náplní
Kuřecí kůže s náplní

Suroviny

Kuřecí kůže-pokud je neseženeme, použijeme kůže z kuřecích horních stehen-steaků, 1 cibule, 2-3 kusy kuřecích jater, olej, 2 krajíce chleba, mléko, sůl, pepř, grilovací koření, celý kmín, muškátový květ česnek, vejce, petrželová nať.

Postup

Na oleji orestujeme nadrobno nakrájenou cibuli, na malé kousky nakrájená játra a odstavíme. Směs osolíme, opepříme, přidáme utřený česnek a muškátový květ. Chleba nakrájíme na kostičky a rozmočíme ho v mléce, nebo ve vodě. Pak jej pořádně vyždímáme a přidáme ke směsi jater a cibule. Celou směs promícháme, přidáme vajíčko. Na desku si nachystáme vyrovnané kůže, navrstvíme na ně játrovou směs a zabalíme do balíčků, které dáme do pekáčku těsně vedle sebe. Osolíme, posypeme grilovacím kořením a celým kmínem, zalijeme troškou vody a přiklopené dáme do rozpálené trouby na 15 minut. Pak odkryjeme a pečene ještě zhruba 15 minut na barvu.
Podáváme s vařeným, nebo opečeným bramborem, případně jen se zeleninou.

https://nase.dobrotynakazdyden.eu/recept/2748-kureci-kuze-s-naplni

Komentáře

mneneznas, 13. 12. 2013 - 23:09
vypadají hezky vypečeně 😋 😋

Přidat komentář

Smajlíci
Jídlo
Zvířátka
Ostatní

😀 😃 😄 😁 😆 😅 🤣 😂 🙂 🙃 😉 😊 😇 😍 🤩 😘 😗 😚 😙 😋 😛 😜 🤪 😝 🤗 🤭 🤫 🤔 🤨 😐 😑 😏 😒 🙄 😌 😔 🤤 🤯 😎 😕 😟 🙁 😮 😯 😲 😳 😧 😢 😭 😖 😣 😞 😩 😫 😠

🍇 🍈 🍉 🍊 🍋 🍌 🍍 🍎 🍏 🍐 🍑 🍒 🍓 🥝 🍅 🥥 🥑 🍆 🥔 🥕 🌽 🌶 🥒 🥦 🍄 🥜 🌰 🍞 🥐 🥖 🥨 🥞 🧀 🍖 🍗 🥩 🥓 🍔 🍟 🍕 🌭 🥪 🌮 🌯 🥙 🥚 🍳 🥘 🍲 🥣 🥗 🍿 🥫 🍦 🍧 🍨 🍩 🍪 🎂 🍰 🥧 🍫 🍬 🍭 🍮 🍯 🥛 🍵 🍾 🍷 🍸 🍹 🍺 🍻 🥂

😺 😸 😹 😻 😼 😽 🙀 😿 😾 🐵 🐶 🐺 🦊 🐱 🦁 🐯 🐴 🐮 🐷 🐗 🐰 🐔 🐸 🐩 🐈 🐎 🐄 🐖 🦌 🐐 🐑 🐇 🦃 🐓 🐣 🐤 🦆 🐢 🐉 🐳 🐬 🐟

👍 👎 👏 👌 👋 🍴 🥄 🔪 🌼 🌷 💐 🌸 💗 💕 🧡 💖 🌞 🌝 🌟 🌈 🎄 🎆 🎈 🎀 🎁