Šmakounova quesadilla

Bezmasá jídla

Autor: (další recepty autora)

Šmakounova quesadilla
Šmakounova quesadilla

Suroviny

100g Šmakouna Mexico
2 kukuřičné tortilly
100g čedaru
60g kukuřice
60g uvařených červených fazolí
1-2 rajčata
1/2 červené cibule
čerstvý koriandr
(chilli papričky dle chuti)

Postup

Rajčata si nakrájíme na malé kostičky, cibuli na tenká půlkolečka. Čedar nahrubo postrouháme a Šmakouna pokrájíme na kousky. Rozehřejeme pánev, položíme na ni tortillu a na polovinu přidáme všechny ingredience (polovinu množství) - rajčata, cibuli, Šmakoun, kukuřici, fazole, posekaný koriandr (já ho dnes bohužel nesehnala, tak jsem posypala sušeným) a čedar. Přehneme, opatrně obrátíme a za 3min je hotovo. Čedar musí být rozteklý a na tortille tmavá místa. Stejným způsobem uděláme druhou. Quesadillu můžete rozkrájet i na trojúhelníky, ale já ji mám raději takto v celku.
Pokud děláte pro děti jako já, tak určitě papričky nedávejte. Pokud děláte pro sebe, tak si klidně přidejte dle libosti.

Poznámka:
http://www.facebook.com/MishkaDiary Quesadilla je pečená placka z tortill, která se plní sýrem, masem a zeleninou. Jedná se o mexické jídlo, které má nesčetně variant. Mexičané považují toto jídlo za fast food, což nezní moc dobře. Pokud to ale srovnáte s hranolkami smaženými na přepáleném oleji nebo super tučnou klobáskou ze stánku, tak věřte, že tuhle vymazlenou placku můžete s klidem zařadit do svého zdravého jídelníčku, a ještě si skvěle pochutnáte.

https://nase.dobrotynakazdyden.eu/recept/3222-smakounova-quesadilla

Komentáře

Jana, 26. 09. 2014 - 16:54
Zdravím tě na Dobrotách! Já tady chvíli nebyla, ale koukám, nádherný recept 😲 😋

Přidat komentář

Smajlíci
Jídlo
Zvířátka
Ostatní

😀 😃 😄 😁 😆 😅 🤣 😂 🙂 🙃 😉 😊 😇 😍 🤩 😘 😗 😚 😙 😋 😛 😜 🤪 😝 🤗 🤭 🤫 🤔 🤨 😐 😑 😏 😒 🙄 😌 😔 🤤 🤯 😎 😕 😟 🙁 😮 😯 😲 😳 😧 😢 😭 😖 😣 😞 😩 😫 😠

🍇 🍈 🍉 🍊 🍋 🍌 🍍 🍎 🍏 🍐 🍑 🍒 🍓 🥝 🍅 🥥 🥑 🍆 🥔 🥕 🌽 🌶 🥒 🥦 🍄 🥜 🌰 🍞 🥐 🥖 🥨 🥞 🧀 🍖 🍗 🥩 🥓 🍔 🍟 🍕 🌭 🥪 🌮 🌯 🥙 🥚 🍳 🥘 🍲 🥣 🥗 🍿 🥫 🍦 🍧 🍨 🍩 🍪 🎂 🍰 🥧 🍫 🍬 🍭 🍮 🍯 🥛 🍵 🍾 🍷 🍸 🍹 🍺 🍻 🥂

😺 😸 😹 😻 😼 😽 🙀 😿 😾 🐵 🐶 🐺 🦊 🐱 🦁 🐯 🐴 🐮 🐷 🐗 🐰 🐔 🐸 🐩 🐈 🐎 🐄 🐖 🦌 🐐 🐑 🐇 🦃 🐓 🐣 🐤 🦆 🐢 🐉 🐳 🐬 🐟

👍 👎 👏 👌 👋 🍴 🥄 🔪 🌼 🌷 💐 🌸 💗 💕 🧡 💖 🌞 🌝 🌟 🌈 🎄 🎆 🎈 🎀 🎁