Vyzrajte na problémy se správnou myčkou

Autor: (další články autora)

Vyzrajte na problémy se správnou myčkouVyzrajte na problémy se správnou myčkouVyzrajte na problémy se správnou myčkouVyzrajte na problémy se správnou myčkouVyzrajte na problémy se správnou myčkouVyzrajte na problémy se správnou myčkouVyzrajte na problémy se správnou myčkouVyzrajte na problémy se správnou myčkouVyzrajte na problémy se správnou myčkouVyzrajte na problémy se správnou myčkouVyzrajte na problémy se správnou myčkouVyzrajte na problémy se správnou myčkou
Vyzrajte na problémy se správnou myčkou

Praha, 3. března 2015 – Pamatujete si dobu, kdy byla myčka nádobí novinkou, když jsme ji dovezli domů, pečovali jsme o ni jako o poklad, a období „před myčkou“ bylo jen trápením? Nyní jsou myčky již běžnou součástí domácností, zvykli jsme si na jejich pomoc a mnohdy si to bez nich nedovedeme ani představit. Na druhou stranu máme občas tendence říkat: „Myčka je super, ale...“. Nechává zaschlé zbytky jídel na nádobí, nevejdou se do ní velké hrnce nebo plechy, špinavé nádobí v ní zapáchá, trvá dlouho ji celou zaplnit, jemné sklo stejně musíme umývat v ruce a další. Znáte to? Tak vězte, že nové myčky mají vychytávky i na tyto nedostatky. Stačí najít tu správnou přímo pro vás.

Na naběračkách zůstávají zaschlé zbytky

Stává se vám občas, že i po umytí v myčce zůstávají na naběračkách a podobně tvarovaném nádobí zaschlé zbytky jídel? Naběračka se tlakem vody špatně stočí a proud ji správně neumyje. Řešením může být přídavná posuvná plocha na příbory umístěná na horním koši myčky. Ta je speciálně tvarovaná pro uložení drobného nádobí a příborů tak, aby se při mytí ani nehnuly. Navíc ušetří místo v dolním koši, ze kterého můžete vyjmout klasický držák na příbory. Nově jsou touto přídavnou plochou vybaveny také úzké myčky s šířkou 45 cm.

Např. model Hotpoint LSTF 9M124 C EU – úzká vestavná myčka s šířkou 45 cm, 9 mycích programů vč. Ultra intenzivní nebo Rychlý 25 min., poloviční náplň, vybavení vnitřních košů FlexiLoad, třetí odkládací posuvný prostor na příbory, kapacita 10 sad nádobí, plně integrovaný ovládací panel s displejem, spotřeba vody 9 litrů, tichý chod – hlučnost 44 dB(A), energetická třída A++. MOC 15 490 Kč.


Špinavé nádobí v myčce zapáchá

Čekáte delší dobu než myčku naplníte a od špinavého nádobí se vám line nepříjemný zápach? S tím si poradí technologie Active Oxygen ve vybraných modelech myček Hotpoint, která uvolňuje do vnitřního prostoru myčky mezi dvěma cykly aktivní kyslík (ozón). Ten v době, kdy myčka není zapnutá, neutralizuje nepříjemný zápach, zabraňuje tvorbě bakterií uvnitř a přispívá k desinfekci nádobí a vnitřních částí myčky. Ozón si myčka vyrábí sama sérií malých elektrických výbojů, stejně jako je tomu v přírodě při bouřce. Technologie Active Oxygen nespotřebovává žádnou přidanou energii a je zcela bezúdržbová.

Např. model Hotpoint LFD 11M132 OCX EU – volně stojící myčka, 11 mycích programů vč. Eco, Rychlý 30 min. nebo Samočištění, zónové mytí Zone Wash, třetí ostřikovací rameno, vybavení vnitřních košů FlexiLoad, třetí odkládací posuvný prostor na příbory, kapacita 14 sad nádobí, technologie Active Oxygen, LCD displej, spotřeba vody 9 litrů, tichý chod – hlučnost 42 dB(A), energetická třída A+++, barva nerez. MOC 19 490 Kč.


Velké hrnce nebo plechy se do myčky nevejdou

Pokud vaříte pro velkou rodinu, jistě oceníte myčku nádobí Indesit eXtra, která je speciálně vyvinuta pro mytí rozměrného nádobí jako jsou hrnce, pánve, plechy nebo rošty. Stačí pouze jednoduchým pohybem vyjmout vrchní koš pro vytvoření volného prostoru 53 cm na výšku a zvolit program eXtra. Díky kombinaci nového invertorového motoru a inovativního hydraulického systému trysek je nádobí umyto účinně a s nízkou spotřebou energie a vody za pouhých 60 minut.

Např. model Indesit DFP 58T94 CA NX EU – volně stojící myčka, kromě cyklu eXtra dalších 7 programů vč. Eco, Rychlý 30 min. nebo Předmytí, třetí odkládací posuvný prostor pro příbory, kapacita 14 sad nádobí, digitální displej, spotřeba vody 9 litrů, tichý chod – hlučnost 44 dB(A), energetická třída A++, barva nerez. MOC 12 990 Kč.


U plně integrované vestavné myčky nepoznám, kdy mytí skončilo

Vestavné myčky s plně integrovaným ovládacím panelem bývají vybaveny zvukovým signálem na konci mycího cyklu. Co když jsme ale v tu chvíli v jiné místnosti a signál neslyšíme? Novější modely myček disponují světelnou signalizací umístěnou na levé horní hraně myčky. Díky tomu je pod pracovní kuchyňskou deskou vidět LED světlo, které signalizuje chod myčky a změnou barvy následně ukončení mytí. Nemusíte tak už klečet u spotřebiče a poslouchat, jestli se uvnitř něco děje.

Např. model Hotpoint LTF 11M121 OL EU – vestavná myčka, 11 mycích programů vč. Eco, Rychlý 30 min. nebo Sklo, zónové mytí Zone Wash, třetí ostřikovací rameno, vybavení vnitřních košů FlexiLoad, kapacita 14 sad nádobí, technologie Active Oxygen, spotřeba vody 9 litrů, tichý chod – hlučnost 41 dB(A), plně integrovaný ovládací panel s displejem, energetická třída A++. MOC 20 990 Kč.


Čekám týden než myčku zaplním

Čekáte? Ale už nemusíte. Vybrané modely volně stojících i vestavných myček jsou vybaveny technologií zónového mytí Zone Wash doplněnou o třetí hydraulické ostřikovací rameno. Tato technologie umožňuje výběr zóny, ve které bude mytí probíhat v případě, že je pouze z poloviny plná. Díky tomu získá myčka o 30 % vyšší čistící výkon v dané zóně a vám přinese úsporu vody i energie.

Např. model Hotpoint LFF 8M121 C EU – volně stojící myčka, 8 mycích programů vč. Eco, Rychlý 30 min. nebo Intenzivní, zónové mytí Zone Wash, třetí ostřikovací rameno, vybavení vnitřních košů FlexiLoad, třetí odkládací posuvný prostor na příbory, kapacita 14 sad nádobí, digitální displej, spotřeba vody 9 litrů, tichý chod – hlučnost 41 dB(A), energetická třída A++, barva bílá. MOC 12 990 Kč.


Jemné sklo stejně musím umýt v ruce

Také v tomto případě mají nové myčky řešení – speciální jemný program Sklo, který šetrně myje při nízkých teplotách tak, aby vaše slavnostní skleničky nepopraskaly nebo nebyly jinak poničeny. Navíc jsou jím kromě dražších modelů vybaveny i ty cenově dostupnější myčky.

Např. model Indesit DFP 58B1 EU - volně stojící myčka, 8 mycích programů vč. Eco, Rychlý 30 min. nebo Sklo, kapacita 13 sad nádobí, digitální displej, spotřeba vody 11 litrů, tichý chod – hlučnost 49 dB(A), energetická třída A+, barva bílá. MOC 10 490 Kč.


Nikdy nevím, kolik soli mám do myčky dát

S tím pomůže regenerační sůl do myček v praktických tabletách značky PROFESSIONAL, které usnadňují dávkování oproti soli v prášku. Změkčují vodu a zabraňují usazování vodního kamene na nádobí i uvnitř myčky, obsahují 100% čistou sůl a rozpouští se beze zbytku. Balení obsahuje 25 tablet (1 tableta na každý cyklus). Doporučená maloobchodní cena je 99 Kč.

Komentáře

mneneznas, 12. 03. 2015 - 17:00
Jsou hezké, 😍

Přidat komentář

Smajlíci
Jídlo
Zvířátka
Ostatní

😀 😃 😄 😁 😆 😅 🤣 😂 🙂 🙃 😉 😊 😇 😍 🤩 😘 😗 😚 😙 😋 😛 😜 🤪 😝 🤗 🤭 🤫 🤔 🤨 😐 😑 😏 😒 🙄 😌 😔 🤤 🤯 😎 😕 😟 🙁 😮 😯 😲 😳 😧 😢 😭 😖 😣 😞 😩 😫 😠

🍇 🍈 🍉 🍊 🍋 🍌 🍍 🍎 🍏 🍐 🍑 🍒 🍓 🥝 🍅 🥥 🥑 🍆 🥔 🥕 🌽 🌶 🥒 🥦 🍄 🥜 🌰 🍞 🥐 🥖 🥨 🥞 🧀 🍖 🍗 🥩 🥓 🍔 🍟 🍕 🌭 🥪 🌮 🌯 🥙 🥚 🍳 🥘 🍲 🥣 🥗 🍿 🥫 🍦 🍧 🍨 🍩 🍪 🎂 🍰 🥧 🍫 🍬 🍭 🍮 🍯 🥛 🍵 🍾 🍷 🍸 🍹 🍺 🍻 🥂

😺 😸 😹 😻 😼 😽 🙀 😿 😾 🐵 🐶 🐺 🦊 🐱 🦁 🐯 🐴 🐮 🐷 🐗 🐰 🐔 🐸 🐩 🐈 🐎 🐄 🐖 🦌 🐐 🐑 🐇 🦃 🐓 🐣 🐤 🦆 🐢 🐉 🐳 🐬 🐟

👍 👎 👏 👌 👋 🍴 🥄 🔪 🌼 🌷 💐 🌸 💗 💕 🧡 💖 🌞 🌝 🌟 🌈 🎄 🎆 🎈 🎀 🎁