„Velká bílá“ elegantně v černé

Autor: (další články autora)

„Velká bílá“ elegantně v černé„Velká bílá“ elegantně v černé„Velká bílá“ elegantně v černé„Velká bílá“ elegantně v černé
„Velká bílá“ elegantně v černé

Praha, 10. září 2015 – Dávno neplatí, že „velká bílá“, jak jsou obecně velké domácí spotřebiče označovány, musí být skutečně bílá. Pokud preferujete naopak elegantní černý design, rozhodně je z čeho vybírat. Díky tomu můžete vyjít ze stereotypů a pořídit si černou pračku do tmavě laděné koupelny, volně stojící myčku v černé barvě jako výrazný prvek kuchyně nebo chladničku, které černá barva dodá na luxusu. Navíc je snadno zkombinujete s vestavnými spotřebiči – troubou, varnou deskou nebo odsavačem par, které jsou v tmavých odstínech běžné. Přinášíme několik typů na černé volně stojící spotřebiče.

Pračka Indesit INNEX XWE 81483X K EU

Černá barva pračky je v českých domácnostech snad ta nejméně tradiční, ale o to více zajímavá. Pračka Indesit INNEX nabízí kromě barvy navíc zajímavé funkce. Jednou z nich je univerzální cyklus Push & Wash ovládáný jedním stiskem tlačítka k zapnutí pračky, automatickému nastavení a spuštění praní. 50minutový prací cyklus je určený pro 4 kg prádla v kombinaci bavlna a syntetika a pere při teplotě 30°C s 1200 otáčkami. Nejběžněji používaný prací program tak již nemusíte složitě nastavovat. Pračka navíc disponuje dalšími 14 pracími cykly pro až 8 kg prádla při až 1400 otáčkách odstřeďování a včetně speciální péče o sportovní funkční oblečení a obuv, programy pro účinné odstranění skvrn s předvolbou jejich původu (Jídlo, Práce, Outdoor) a rychlé osvěžení oblečení. Antialergenní program s možností přidání až 3 máchání navíc se perfektně zbaví všech alergenů z prádla. Inovativní volba Fast Forward umožňuje předčasně ukončit jakýkoliv prací cyklus za pouhých 20 minut. Pračka je v energetické třídě A+++. Doporučená maloobchodní cena je 12 990 Kč, průměrná prodejní cena je 9 990 Kč.


Volně stojící myčka Hotpoint LFD 11M121 B EU

Pokud při výběru vybavení kuchyně dbáte na neotřelost, jistě pomůže s doladěním interiéru tmavá myčka nádobí. Myčka Hotpoint LFD 11M121 B EU s kapacitou 14 sad nádobí disponuje flexibilním vybavením vnitřních košů Flexiload s 20 pohyblivými a vyjímatelnými částmi pro mnohem efektivnější umístění nádobí, jeho perfektní stabilitu a tak i skvělý výsledek mytí. Na výběr je z 11 cyklů s mycími teplotami v rozmezí od 40 do 70°C včetně nového sytému Zone Wash, který umožňuje výběr zóny mytí. Praktickými programy jsou také Rychlý 30 min., Noční nebo Desinfekční např. pro mytí dětských lahviček. Díky systému Sensor System dokáže myčka dosáhnout maximální účinnosti mytí v energetické třídě A++ se spotřebou vody 9 litrů a to při jakékoliv míře zašpinění nádobí. Senzor stanoví úroveň zašpinění měřením zakalení vody a následně reguluje množství vody, tlak trysek, teplotu a délku cyklu. Extra tichý provoz myčky s omezením hluku na pouhých 41 dB umožňuje myčku bez obav umístit i do kuchyňské části v rámci obývacího prostoru. Doporučená maloobchodní cena je 16 990 Kč, průměrná prodejní cena je 12 990 Kč.


Chladnička Hotpoint Quadrio E4D AAA B C

Čtyřdveřové řešení chladničky Hotpoint Quadrio je na českém trhu stále populárnější. Chladnička má šíři 70 cm, je tedy o 10 cm širší než standardní kombinované lednice, zároveň je ale užší než side by side modely. Díky svému velkoryse řešenému prostoru (celkový čistý objem je 402 l) je tak ideálním kompromisem mezi malým a příliš velkým spotřebičem. Do chladícího oddílu se vstupuje dvěma dveřmi s nezávislým otevíráním, mrazící zóna je rozdělená do dvou samostatných plněvýsuvných zásuvek. Díky čtyřdveřovému provedení je možné ušetřit až 50 % energie ve srovnání s běžnou dvoudveřovou chladničkou se dvěma dveřmi stejné šířky (úspora je zajištěna snížením tepelných ztrát otevřením pouze jednoho křídla dvěří chladničky, či pouze jedné zásuvky mrazáku). Chladnička E4D AAA B C dosahuje energetické třídy A++.

Chladnička je vybavena zásuvkou s nulovou zónou ideální pro uchovávání chlazeného masa a čerstvých ryb. Ty vydrží déle čerstvé v rozmezí teplot 0 -4°C a to až 4 dny, pokud jsou teploty vysší nebo naopak maso přemrzá, dochází ke zhoršení kvality, ztrátě konzistence a výživových hodnot. Nechybí ani klasické zásuvky na zeleninu s regulací míry vlhkosti a s možností uložení týdenní zásoby ovoce a zeleniny do oddělených zón. Vyhnete se tím načichnutí jinými pachy, zajistíte větší hygienu a prodloužíte čerstvost. Uvnitř najdete dále držák na lahve nebo praktický otočný výrobník ledu. Funkce Super Cool a Super Freeze zajistí rychlé chlazení či mrazení v situaci, kdy ledničku naplníte velkým množstvím nově přinesených potravin. A díky No Frost technologii se vyhnete náročné údržbě v podobě odmrazování. Rozměry chladničky jsou 195,5 x 70 x 76 cm (V x Š x H). Doporučená maloobchodní cena je 27 990 Kč, průměrná prodejní cena je 19 990 Kč.

Přidat komentář

Smajlíci
Jídlo
Zvířátka
Ostatní

😀 😃 😄 😁 😆 😅 🤣 😂 🙂 🙃 😉 😊 😇 😍 🤩 😘 😗 😚 😙 😋 😛 😜 🤪 😝 🤗 🤭 🤫 🤔 🤨 😐 😑 😏 😒 🙄 😌 😔 🤤 🤯 😎 😕 😟 🙁 😮 😯 😲 😳 😧 😢 😭 😖 😣 😞 😩 😫 😠

🍇 🍈 🍉 🍊 🍋 🍌 🍍 🍎 🍏 🍐 🍑 🍒 🍓 🥝 🍅 🥥 🥑 🍆 🥔 🥕 🌽 🌶 🥒 🥦 🍄 🥜 🌰 🍞 🥐 🥖 🥨 🥞 🧀 🍖 🍗 🥩 🥓 🍔 🍟 🍕 🌭 🥪 🌮 🌯 🥙 🥚 🍳 🥘 🍲 🥣 🥗 🍿 🥫 🍦 🍧 🍨 🍩 🍪 🎂 🍰 🥧 🍫 🍬 🍭 🍮 🍯 🥛 🍵 🍾 🍷 🍸 🍹 🍺 🍻 🥂

😺 😸 😹 😻 😼 😽 🙀 😿 😾 🐵 🐶 🐺 🦊 🐱 🦁 🐯 🐴 🐮 🐷 🐗 🐰 🐔 🐸 🐩 🐈 🐎 🐄 🐖 🦌 🐐 🐑 🐇 🦃 🐓 🐣 🐤 🦆 🐢 🐉 🐳 🐬 🐟

👍 👎 👏 👌 👋 🍴 🥄 🔪 🌼 🌷 💐 🌸 💗 💕 🧡 💖 🌞 🌝 🌟 🌈 🎄 🎆 🎈 🎀 🎁