Veletrh v Miláně určil trendy také v oblasti technického kamene

Autor: (další články autora)

Veletrh v Miláně určil trendy také v oblasti technického kameneVeletrh v Miláně určil trendy také v oblasti technického kameneVeletrh v Miláně určil trendy také v oblasti technického kameneVeletrh v Miláně určil trendy také v oblasti technického kameneVeletrh v Miláně určil trendy také v oblasti technického kamene
Veletrh v Miláně určil trendy také v oblasti technického kamene

 

Technistone úspěšně představil rozšířenou kolekci Starlight a Noble

19. dubna 2016 – Nové odstíny kolekcí Starlight a Noble představila na historicky první Quartz Surfaces Show v Miláně společnost Technistone, český výrobce tvrzeného (technického) kamene Technistone používaného převážně na výrobu prémiových kuchyňských desek. Show se konala v minulém týdnu při příležitosti proslulého milánského veletrhu designu a interiéru Salone del Mobile 2016. Výjimečnou expozicí v duchu „Everlasting beauty“, která se svým atypickým provedením stala dominantou výstavy, a také prvotřídními materiály i inovativními interiérovými řešeními se Technistone zařadil mezi ty, kteří designové trendy nejen sledují, ale přímo vytvářejí.

Kamenné trendy z Milána

Veletrh nábytku v Miláně určuje designové trendy nejen v zařízení domácností, ale také v použitých materiálech. Jedním z nich je přírodní kámen a jeho kvalitnější tvrzená verze. „Motiv kamene, především mramoru v jemných přírodních odstínech, se z hal, koupelen nebo krbových obložení přesouvá do častěji využívaných prostor kladoucích důraz na praktičnost, například do kuchyní či jídelen,“ přibližuje dojmy z veletrhu Kateřina Surová, PR a event specialistka společnosti Technistone.

Kámen v kuchyních však není použit pouze na stěny nebo pracovní desky, ale také například jako obložení celého kuchyňského ostrůvku. Robustní posuvné pracovní desky odkrývají ukryté varné zóny a dřezy, obkladu ve stylu kamene se dočkaly také skříňky, zásuvky nebo plně integrovaná myčka nádobí. Stejně tak se motiv kamene prolnul do jídelen a obývacích místností, převážně v podobě desky konferenčního nebo jídelního stolu.

Úspěšné uvedení nových barev Noble kolekce a Starlight Coffee

Společnost Technistone představila na Quartz Surfaces Show 2016 kromě svých stávajících řad také dvě rozšířené kolekce, které přesně korespondují s aktuálním designovým směrem a setkaly se s velkým zájmem odborné i laické veřejnosti. „Jsme velmi rádi, že náš stánek zaujal nejen na první pohled díky architektonicky netradičně pojatému vzhledu, ale také samotnými produkty Technistone. Je to pro nás potvrzením, že i v Čechách umíme světový design, obzvláště když export tvoří značnou část našeho obchodování,“ uvádí Kateřina Surová.

Čtyři kávové odstíny řady Starlight Coffee s odlesky zrcadlových fragmentů přináší jemné přírodní barvy doplňující další trendy materiály jako například dřevo, kolekce Noble s mnoha odstíny ve stylu mramoru navrací tento luxusní prvek do domácností nenásilnou a navíc vysoce praktickou formou.

 

Přidat komentář

Smajlíci
Jídlo
Zvířátka
Ostatní

😀 😃 😄 😁 😆 😅 🤣 😂 🙂 🙃 😉 😊 😇 😍 🤩 😘 😗 😚 😙 😋 😛 😜 🤪 😝 🤗 🤭 🤫 🤔 🤨 😐 😑 😏 😒 🙄 😌 😔 🤤 🤯 😎 😕 😟 🙁 😮 😯 😲 😳 😧 😢 😭 😖 😣 😞 😩 😫 😠

🍇 🍈 🍉 🍊 🍋 🍌 🍍 🍎 🍏 🍐 🍑 🍒 🍓 🥝 🍅 🥥 🥑 🍆 🥔 🥕 🌽 🌶 🥒 🥦 🍄 🥜 🌰 🍞 🥐 🥖 🥨 🥞 🧀 🍖 🍗 🥩 🥓 🍔 🍟 🍕 🌭 🥪 🌮 🌯 🥙 🥚 🍳 🥘 🍲 🥣 🥗 🍿 🥫 🍦 🍧 🍨 🍩 🍪 🎂 🍰 🥧 🍫 🍬 🍭 🍮 🍯 🥛 🍵 🍾 🍷 🍸 🍹 🍺 🍻 🥂

😺 😸 😹 😻 😼 😽 🙀 😿 😾 🐵 🐶 🐺 🦊 🐱 🦁 🐯 🐴 🐮 🐷 🐗 🐰 🐔 🐸 🐩 🐈 🐎 🐄 🐖 🦌 🐐 🐑 🐇 🦃 🐓 🐣 🐤 🦆 🐢 🐉 🐳 🐬 🐟

👍 👎 👏 👌 👋 🍴 🥄 🔪 🌼 🌷 💐 🌸 💗 💕 🧡 💖 🌞 🌝 🌟 🌈 🎄 🎆 🎈 🎀 🎁